درباره ما

 1. خانه
 2. درباره ما
تاریخچه شرکت سنجشگران نیرو انرژی

پس از گذشت سه دهه تلاش مستمر و بی‏وقفه در عرصه سازندگی کشور و تجربه اندوزی در تهیه، نصب، راه اندازی و اتوماسیون تاسیسات برقی و ابزار دقیق در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع خودروسازی، اعضاء هیئت مدیره دو شرکت ایجاد نیرو و انرژی پیمان به همراه جمعی از فروشندگان صنعتی مرتبط، شرکت سنجشگران نیرو و انرژی (سنا) را درتاریخ ۰۳/۰۷/۱۳۸۷ تحت شماره ۳۳۲۷۷۴ به ثبت رسانیدند.

معرفی شرکت

شرکت مهندسی سنجشگران نیرو انرژی در مهرماه سال ۱۳۸۶ برای ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‏های بازبینی سیستم های کنترل کیفیت ، اطمینان مرغوبیت در فرآیندهای فنی و مهندسی صنایع براساس استانداردهای ملی و بین المللی، ارائه خدمات آزمایشگاهی و اندازه شناسی، تست، تعمیر، تنظیم و کالیبراسیون تجهیزات اندازه‏گیری و ابزار دقیق تأسیس شد .

در تاریخ مهرماه ۱۳۸۶ شرکت مهندسی سنجشگران نیرو انرژی گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه آکردیته (اعتباردهی شده) خود به شماره T1584 از موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران دریافت نمود و در تاریخ مهر ۱۳۹۱ این شرکت با تلاش و پشتکار کارشناسان خود و حمایت‏های همه جانبه مجموعه مدیران شرکت، با هدف ارتقاء کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان، موفق به اخذ استاندارد   ISO /IEC17025به شماره ۳۳۵ شد. این شرکت با عضویت در انجمن اندازه شناسی وکالیبراسیون ایران و نیز عضویت در انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران همواره به دنبال ارتقاء کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان است. یکی از اصول اساسی ارتقاء کیفیت، به کارگیری نیرو انسانی ماهر و آموزش دیده به همراه تجهیزات مناسب و به روز است. کارشناسان و مدیران این شرکت دارای تحصیلات و تخصص عالی و سابقه کافی در امور کنترل کیفیت در بخش‏های مختلف بازرسی کیفی، آزمایشگاه‏های اندازه‏شناسی و کالیبراسیون تجهیزات و ابزارآلات دقیق می‏باشند. حاصل تجربیات و تخصص نیرو انسانی این شرکت در قالب چهار کتاب مترولوژی الکتریکی (کالیبراسیون عدم‏قطعیت اندازه‏گیری)، مبانی مترولوژی، اندازه‏گیری و کالیبراسیون دما و اسیلوسکوپ‏های آنالوگ و دیجیتال در اختیار علاقمندان و متخصصان این حوزه قرار گرفته است. اولین کتاب در حوزه اندازه‏شناسی و کالیبراسیون با عنوان مترولوژی الکتریکی با حمایت این شرکت در کشور منتشر شد این اثر ارزنده در بهار ۱۳۸۸ مفتخر به دریافت جایزه کتاب فصل جمهوری اسلامی ایران گردید.

توانایی های شرکت
 • ‏ کالیبراسیون، نصب و تعمیر تجهیزات مختلف دمایی، الکتریکی و الکترونیکی، فشاری و ابعادی
 • اعزام تیم‏های کارشناسی به محل کارخانجات و صنایع برای اجرای عملیات کالیبراسیون و تست
 • برگزاری دوره‏های آموزشی کالیبراسیون تجهیزات اندازه‏گیری در زمینه کمیت‏های مختلف با بهره‏گیری از بهترین کارشناسان این حوزه
 • مشاوره در ارتباط با نحوه تجهیز آزمایشگاه و استقرار استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵
 • فروش تجهیزت کنترل و ابزار دقیق به همراه گواهینامه کالیبراسیون تجهیزات اندازه‏گیری در زمینه کمیت‏های مختلف

مشتریان ما

 • صنایع حمل و نقل هوایی و فضایی
 • مراکز تحقیقات صنعتی و دانشگاهی
 • صنایع خودروسازی، تاسیسات دریایی و کشتی سازی
 • صنایع تولید، انتقال و توزیع برق فشار ضعیف و فشارقوی
 • صنایع نفت گاز و پتروشیمی
 • صنایع ابزار و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی
 • صنایع غذایی و سایر…

سنجشگران نیرو انرژی

تلفن: ۲۰ و ۸۸۳۱۳۹۱۹  -۰۲۱   فکس : ۸۸۸۲۶۱۰۹ -۰۲۱

Email:   sanjeshgaran@gmail.com       info@sanjeshgaran.org

آدرس: تهران-خیابان طالقانی-روبروی بیمارستان ۵۰۲ ارتش-شماره ۱۵۰-طبقه اول

فهرست