خدمات فنی مهندسی

  1. خانه
  2. دسته بندی نشده
  3. خدمات فنی مهندسی

خدمات فنی مهندسی

شرکت مهندسی سنجشگران نیرو انرژی در مهرماه سال ۱۳۸۶ برای ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‏ های بازبینی سیستم های کنترل کیفیت، اطمینان مرغوبیت در فرآیندهای فنی و مهندسی صنایع براساس استانداردهای ملی و بین المللی، ارائه خدمات آزمایشگاهی و اندازه شناسی، تست، تعمیر، تنظیم و کالیبراسیون تجهیزات اندازه‏ گیری و ابزار دقیق تأسیس شد .

این شرکت با عضویت در انجمن اندازه شناسی وکالیبراسیون ایران و نیز عضویت در انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران همواره به دنبال ارتقاء کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان است. یکی از اصول اساسی ارتقاء کیفیت، به کارگیری نیرو انسانی ماهر و آموزش دیده به همراه تجهیزات مناسب و به روز است. کارشناسان و مدیران این شرکت دارای تحصیلات و تخصص عالی و سابقه کافی در امور کنترل کیفیت در بخش‏های مختلف بازرسی کیفی، آزمایشگاه‏ های اندازه‏ شناسی و کالیبراسیون تجهیزات و ابزارآلات دقیق می‏ باشند. حاصل تجربیات و تخصص نیرو انسانی این شرکت در قالب چهار کتاب مترولوژی الکتریکی (کالیبراسیون و عدم‏ قطعیت اندازه ‏گیری)، مبانی مترولوژی، اندازه‏ گیری و کالیبراسیون دما و اسیلوسکوپ‏ های آنالوگ و دیجیتال در اختیار علاقمندان و متخصصان این حوزه قرار گرفته است. اولین کتاب در حوزه اندازه‏ شناسی و کالیبراسیون با عنوان مترولوژی الکتریکی با حمایت این شرکت در کشور منتشر شد. این اثر ارزنده در بهار ۱۳۸۸ مفتخر به دریافت جایزه کتاب فصل جمهوری اسلامی ایران گردید.

توانایی های فنی و مهندسی

  • ‏ کالیبراسیون، نصب و تعمیر تجهیزات مختلف دمایی، الکتریکی و الکترونیکی، فشاری و ابعادی
  • اعزام تیم ‏های کارشناسی به محل کارخانجات و صنایع برای اجرای عملیات کالیبراسیون و تست
  • برگزاری دوره‏ ه ای آموزشی کالیبراسیون تجهیزات اندازه ‏گیری در زمینه کمیت‏ های مختلف با بهره‏ گیری از بهترین کارشناسان این حوزه
  • مشاوره در ارتباط با نحوه تجهیز آزمایشگاه و استقرار استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵
  • فروش تجهیزت کنترل و ابزار دقیق به همراه گواهینامه کالیبراسیون تجهیزات اندازه ‏گیری در زمینه کمیت‏ های مختلف
فهرست